WhatsApp ile anında iletişim!

Ücretsiz muayene için formu doldurun, sizi arayalım

Başkanın Mesajı

Sağlık sektörünün yeniçağın gelişmelerinden sonra farklı bir yere ve düzeye geldiğini söylemek yanlış olmaz. Eskisine göre daha etkin bir yapılanma içinde olduğunu ve her geçen gün daha da büyüdüğünü görmekteyiz.

Türkiye; coğrafi konumu, sosyal yapısı, girişim önceliği, genç nüfusu ve gelişmekte olan ekonomisiyle bölgesinin ve dünyanın yükselen değeri haline geldi. Bu sebepledir ki; sağlık sektörünün dünya normları düzeyini yukarı çekmesi gerekmektedir.

Ethica Sağlık Grubu olarak hizmet verdiğimiz sektörün zorluklarını ve sorumluluklarını biliyoruz. Sağlığın önemini biliyoruz. Bu doğrultuda tespitler ve çalışmalar yaparak sektörün güçlenmesine katkıda bulunuyoruz. Yönetim anlayışımız gereğince, sektörü ticari ve rekabetçi yapıdan kurtararak, kendi içinde rekabet eden hedefler koyuyoruz. Sistemlerimizi sürekli gözden geçirerek, geliştirme çabalarına önem ve öncelik veriyoruz. Kaliteyi sağlıkla tanıştırırken, dürüst ve ekonomik olmaktan vazgeçmiyoruz.

Sağlık ciddi bir sorumluluktur. Ethica Sağlık Grubu’nun amacı; isminden güç alarak insan sağlığına saygılı olmak, doğru tanı ve tedavi yöntemlerini uzman doktorları ile uygulayarak, gerekli tıp etiğini asla unutmadan hastalarını sağlıklarına kavuşturmaktır.

Bu ciddi sorumluluğumuzu yerine getirmek için kendimizi her gün daha da geliştirme gayreti içerisindeyiz. Sağlık sisteminin güncel durumunu takip ederek; büyük ve değişken yapısına katkılarımızı sunmaya çalışmaktayız. Tüm bunların, yola çıktığımız amaç uğrunda asla ödün verilmemesi gereken gereklilik ve değerler olduğunun bilincindeyiz.

Biz; tüm bu gereklilikleri “kutsal emek” olarak görerek, önemli bir sektörün içinde olduğumuzun farkındalığını sürdürmeye ve hastalarımıza büyük bir özveri ile hizmet vermeye devam edeceğiz.

Sağlıklı günler dileklerimle,

Dr. Murat Akdoğan
Ethica Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı

Ara

Ücretsiz muayene için formu doldurun, sizi arayalım:

Sağlıklı güzellikle ilgili merak ettiklerinizi

ona sorun, doğru yolu bulun...

WhatsApp ile ilet işim kurun:

Facebook, Instagram ve YouTube’da yorum yapın, mesaj gönderin ve videoları izleyin.